אביזרי מין

אביזרי מין

מה הם אביזרי מין? מי משתמש באביזרי מין? מה הטעם להשתמש באביזרי מין כשיש גוף אנושי, ידיים, ושלל איברים אחרים שהם למעשה יכולים מאוד לעזור עם מעשי מין? ובכן, בכתבה זו נשקול מעט את האפשרויות הללו.

מה הם אביזרי מין?

אביזרי מין הם כל אביזר שנועד להפיק פעילות מינית מסוימת. כמו מלפפון, קישוא, גמבה. הא, לא, בעצם אלו בכלל ירקות. אלא שעקב כך שניתן להכניס אותן לכל מיני פתחים בגוף הם תאורטית יכולים להיקרא אביזרי מין, לאור כך שניתן להשתמש בהם למטרות שיש שיגידו שהן דיי מיניות. אבל זה לא הנושא של כתבתנו. אביזרי מין יכולים להיות דילדואים, ויברטורים, ביצים, חרוזים, מכשירים אלקטרוניים, טבעות וכיוצא בזה.

מי משתמש: אביזרי מין?

אנחנו יכולים לעלות בדעתנו שלוש סיבות לכך שמישהו ירצה לעשות שימוש באביזרי מין. הסיבה הראשונה, היא באם הוא למעשה רוצה לקיים עם עצמו יחסי מין וחשוב לו להשתמש בציוד הראוי. ייתכן שהוא לא מרוצה מן היכולת שלו לגעת בגוף שלו במידה שהיא "מגרה" דיו, או שהוא מנסה להגיע לתוך נקודה בתוך עצמו שצריך קצת הארכה (כמו דילדו) כדי להגיע אליה (כמו עומק מסוים בפי הטבעת). סיבה נוספת היא באם יש אנשים שמנסים להפוך את המפגש המיני שלהם למושך או מגרה יותר. מתוך מחשבה שיותר "כוח" זה יותר גירוי ועל כן יותר "עונג", ועם זאת זו רק מחשבה שאפשר להפריך בקלות אם מבינים קצת כיצד לחוות מיניות בצורה נוכחת ופשוטה. והסיבה השלישית דומה לראשונה, באם ישנם אנשים שרוצים להגיע לאיברי המין שלהם ולא מגיעים אליהם כתוצאה מנכות או שומן יתר והיד פשוט לא מגיעה דיו ועל כן הארכה (כמו דילדו) יכולה להיות מתאימה.

האם יש המלצות מסוימות לגבי אביזרי מין?

באם רוכשים אביזרי מין ייתכן שזה יהיה מאוד מתאים להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום כדי לראות מה הם חושבים, מה יכול להתאים. הן מבחינת חומרים מתאימים ובטוחים לשימוש והן מבחינת המלצות לשימוש. אילו גדלים מתאימים, אילו סוגים, אפילו צבעים, וכיוצא בזה.