אביזרי סקס

אביזרי סקס

מה זה אביזרי סקס? מי עושה שימוש באביזרי סקס? האם ישנם אביזרי סקס שהם יותר מומלצים מאביזרים סקס אחרים? ואיפה ניתן למצוא אותם אם בכלל?

מה זה אביזרי סקס?

אביזרי סקס יכולים להיות כל אחד מיני צעצועי הסקס המאפשרים יצירה של רטט פיזי, או פשוט הגעה לנקודות מסוימות בגוף האדם שיכולות לאפשר גישה לרטט פיזי נוסף ואפילו בהקשרים מסוימים, גם עונג אמיתי (באם מגיעים מתוך נוכחות וקשב לגוף, ומקשיבים לזרימת האנרגיה וכו'). אביזרי סקס יכולים להיות שרביטים, טבעות, ביצים, חרוזים, דילדואים (דילדו), וויברטורים, מכשירים המחוברים בקישוריות (לחיבור אינטרנטי מרחוק בין צעצועי מין שנמצאים כל אחד אצל אדם אחר), וכיוצא בזה.

האם ישנם אביזרי מין מומלצים יותר מאחרים?

זה מאוד תלוי ברצון עבורו רוצים לעשות שימוש בעבורם. וויברטור לדוגמה יכול לרוט בעוד דילדו אינו רוטט. ועם זאת וויברטור הוא כמו רובה אוטומטי, משחרר צרורות, בלי בהכרח קשב לנקודה בה "צריך לפגוע". כלומר זה פשוט הרבה רטט במטרה להעלות את רמת הגירוי, ועל כן גם אם זה יכול לספק הנאה מסוימת באופן רגעי, אפשר שזה דווקא יעזור לגוף להתרגל לסף עונג גבוה יותר שצריך לשאוף אליו כל פעם מחדש. אלא שזה לא בהכרח עונג אמיתי, אלא עונג שהוא דיי תחום, מוגבל ומצומצם יחסית לעונג אמיתי שאפשר לחוות כדרך חיבור אמיתי לגוף, בין אם זה בעיסוי שיכול להתבצע בכל מקום כמו עיסוי בדרום, עיסוי במרכז או בכל אזור אחר, חיבור שאפשר לאפשר באמצעות קשב. על כן אביזרי סקס מומלצים, לדעתנו הם אלו שיאפשרו מגע עם הרבדים העדינים, עם הנקודות שבאמת אפשר ואף צריך לכאורה לגעת בהם. ודילדו, יכול בהחלט להתאים לדעתנו למשימה זאת. כי הוא יכול להיות כמו המשך של היד, על פני תחליף עבורה – בעיקר אם מדובר ביד נוכחת וקשובה.

איפה ניתן למצוא אביזרי סקס?

ניתן למצוא אביזרי סקס בחנויות סקס, בין אם אונליין או פרונטלי. אם כי נמליץ לבדוק את איכות החומרים , כדי לוודא שזה הן בטוח לשימוש ומגע עם ועל הגוף, והן בטוח לשימוש בתוך הגוף עצמו באם מתכוונים לקרב את זה לאיברי מין ובכלל להכניס את זה פנימה.