ויברטור

ויברטור

מה זה ויברטור? האם זה מתאים לכל אחד? האם יש אנשים שנהנים להשתמש בוויברטור יותר מאחרים? והאם יש מקרים בהם עדיף לא להשתמש בוויברטור? אלו הן שאלות מעניינות וננסה לרטוט אותן קצת במהלך כתבה זאת.

מה זה ויברטור?

ויברטור זה אביזר מין רוטט. כפי שאפשר לנחש משמו, הוא פועל עם וויברציות. מדוע הוא פועל עם וויברציה? ובכן, כל מי ששם יד על מכונת כביסה פועלת בוודאי שם לב שישנם רטטים מסוימים שתנועת המכשיר יכולה להעביר לגוף. הרטטים יכולים להיות נעימים ומרגיעים וכתוצאה מהתחושה שלהם יכול להיווצר עונג. ובכן, ויברטור מיועד או משתדל להעניק תחושת רטט מסוימת לאיברים מסוימים, כדי לאפשר מידה מרובה של עונג.

האם ויברטור מתאים לכל אחד?

ובכן, לא היינו אומרים את זה. שכן, מי זה שרוצה ויברטור? מדובר באנשים שרוצים לייצר לעצמם עונג מיני. לא רק זאת, מדובר באנשים שחושבים שהוא הולך כדרך ויברטור. מה הסיבה שלהם להאמין כך? ובכן, ייתכן שהם עושים את זה "סולו", כלומר בלי שותפים נוספים. ייתכן גם שיש להם שותפים למעשה מיני מסוים, אלא שהם מבקשים "להעצים את העונג", על ידי הגברת הגירוי. כלומר, הגישה יכולה להיות "יותר הרבה זה יותר טוב", כשהכוונה ליותר גירוי. אפשרות נוספת היא באם הם לא בדיוק מגיעים לאיברי המין שלהם והם רוצים לקבל אביזר מאריך, כמו ויברטור או דילדו.

האם ויברטור מתאים לכל מקרה?

ובכן, הניסיון להפיק עונג על ידי העצמת גירוי הוא גם, למעשה, הקהיית חושים. אפשר לראות זאת על ידי צריכה מרובה של קפה או סוכר, שבשלב מסוים הגוף כבר לא מגיב לאותה רמת גירוי, ואפילו בלוטות הטעם יכולות לפתח אנינות מסוימת "לטעמים טבעיים" מסוימים. על כן אפשר לשקול זאת, שכן הגוף האנושי בהחלט יכול להגיע לרמות עונג גבוהות גם מבלי להשתמש באביזר כמו ויברטור, ואם מישהו לא מגיע אליהן סביר שאולי יש לו עבודה פנימית לעשות, כדי לאפשר לעצמו לחוש עונג באופן "טבעי" לכאורה, על ידי מגע פשוט וכנה. כמו גם שימוש בוויברטור יכול אולי להפוך להרגל כך שסף העונג מותנה בוויברציות חזקות לאיבר המין. כך שהשימוש בוויברטור יכול להיות מסויג על ידי הנקודות האלו, ואולי אחרות, בהתאם לרצון האישי שי כל אחד.